Monopoly: Koni i kucyki

“Monopoly: Koni i kucyki” to gra planszowa, w której gracze mogą kupować, sprzedawać i handlować koniami i kucykami.

Gra pozwala graczom na stworzenie swojego własnego stada koni lub kucyków i na prowadzenie ich hodowli.

Gracze mogą również budować obiekty takie jak stajnie, ogrody i łaźnie dla swoich koni lub kucyków.

“Monopoly: Koni i kucyki” to gra dla 2-6 graczy w wieku od 8 lat.

Monopoly: Koni i kucyki – nowa gra planszowa dla całej rodziny!

Monopoly: Koni i kucyki to nowa gra planszowa, która jest idealna dla całej rodziny. Gra polega na tym, że gracze muszą kupić i sprzedawać konie oraz kucyki, a także inne zwierzęta hodowlane. Aby wygrać grę, gracze muszą posiadać największy stadko koni lub kucyków. Monopoly: Koni i kucyki jest świetną grą dla całej rodziny, ponieważ jest ona prosta w obsłudze i ma wiele ciekawych elementów.

Jak grać, żeby wygrać?

Monopoly Konie i kucyki jest wersją Monopoly przeznaczoną dla dzieci. W grze uczestniczą 2 do 4 graczy, którzy muszą kupić i sprzedać konie oraz kucyki, aby zgromadzić jak najwięcej pieniędzy. Aby wygrać, gracz musi posiadać jak największą ilość pieniędzy.

Gra rozpoczyna się od ustalenia stawki startowej. Następnie każdy z graczy otrzymuje określoną sumę pieniędzy na start. Gracze mogą kupować i sprzedawać konie oraz kucyki na rynku. Aby zarobić pieniądze, gracze mogą także wykonywać różne misje. Misje polegają na wykonaniu określonego zadania, np. zebraniu określonej liczby koni lub kucyków.

Aby wygrać, gracz musi posiadać jak największą ilość pieniędzy na koniec gry. Jeśli gracz ma więcej pieniędzy niż inny gracz, to wygrywa on cały mecz.